Brooke shoes

  Products specifications

  ارتفاع پاشنه: 2.8 سانتی متر
  جنس پاشنه: تی پی یو
  جنس رویه: چرم طبیعی گاوی با فرآوری ناپا
  جنس آستر: چرم طبیعی بزی
  جنس زیره: تی پی یو
  مناسب برای استفاده روزمره با تحرک بالا
  رنگ: مشکی، بژ، قهوه ای

  Shoelace: Yes

  Style: Occasional/Formal Casual/Everyday

  Size: 36 37 38 39 40

  SKU: ARAN-420196

  Size *

  Color *

  Add to cart

  کفش‌ بندی ماسکولین همواره جایگاه خاص خود را داشته و از آیتم‌های همیشگی پوشش بسیاری از افراد است. بروک با زیره خاص و متفاوت که گوشه‌های آن در قسمت جلو و پشت پا حالت مربعی دارد و قالب پنجه نسبتا گرد ظاهر جذابی دارد که از ترکیب این فرمهای هندسی ایجاد شده. دستک بروک با خطوط منحنی موجی شکل به رویه دوخته شده که نمای کناری زیبایی به کفش بخشیده. قالب استاندارد و راحت همینطور کفی نرم و اسفنجی بروک باعث شده در کنار طراحی زیبا، گزینه بسیار مناسبی برای استفاده طولانی مدت باشد.

  آرتمن یک کفاشی خانوادگی است که فعالیت خود را از اواسط دهه‌ی 60 آغاز کرد. تمرکز ارتمن بر تولید کفش‌های کلاسیک دست‌دوز بوده ولی بعد از سال 90، با آغاز کار استودیوی طراحی آرتمن، اسنیکر و کفش‌های روزمره‌تر به همراه کیف و اکسسوری‌های متنوع، به سبد محصولات آرتمن افزوده شد. امروز آرتمن در حال تلاش برای رشد و ارائه اكسسوری‌های پوشيدنی روزمره برای افراد شیک‌پوش و پوياست.

  آرتمن محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و همراه کردن تکنولوژی روز دنیا با هنر دست استادکاران خبره‌ی ایرانی به تولید می‌رساند و در سراسر ایران عرضه می‌کند.

  Send message