Lunch packers

  $5.75

  Products specifications

  Product Type: comestible
  weighing 400 ml
  Packing type: glass
  Product taste: sour, salty, other
  This product does not contain preservatives

  Taste: Sour Salty

  SKU: SAVA-025
  Add to cart

  ترخینه و کشک زرد را میتوانید به عنوان یک وعده غذای سالم و فوری آماده و نوش جان کنید. تنها افزودنی مورد نیاز این غذا ها خوشکامه ی پیاز است.

  بسته ی کشک زرد خوش‌ادویه

  ماده ی اصلی و اولیه ی کشک زرد گندم است. گندم محلی سیستان بلوچستان را خشک و با دوغ ترش مخلوط میکنند. سپس ادویه هایی مانند تخم گشنیز، زردچوبه، رازیانه، تخم شوید، زیره، نمک و فلفل و مقداری سیر را به آن اضافه میکنند.

  طرز تهیه: یک قاشق غذا خوری  کشک زرد را به 25 گرم کره آب شده ی روی شعله ملایم اضافه کنید و خوب هم بزنید. بعد از این که رنگ کشک زرد برگشت یک پیمانه آب به آن اضافه کنید، هم بزنید تا جوش بیاید و غلیظ شود.

  یک قاشق غذاخوری پیاز داغ اضافه کنید و شعله را خاموش کنید، محتویات آماده شده را روی نان های خرد شده تان بریزید و هم بزنید تا جذب آن شود، اشکنه ی کشک شما آماده شده و میتوانید نوش جان کنید.


  بسته ی ترخینه

  ترخینه ی ساوا ترکیبی از گندم بلغور شده و دوغ ترش محلی میباشد.

  تهیه ی ترخینه ساوا برای هر وعده، وقت زیادی نیاز ندارد و سریع آماده میشود.

  طرز تهیه: یک کف دست ترخینه را به مدت نیم ساعت در آب میخیسانیم. سپس در ظرفی با شعله متوسط حدود 15 الی 20 دقیقه میپزیم. زمانی که  غلظت آن به حد دلخواه رسید، یک قاشق غذاخوری پیاز داغ اضافه کنید و شعله را خاموش کنید، محتویات آماده شده را روی نان های خرد شده تان بریزید و هم بزنید تا جذب آن شود، اشکنه ی کشک شما آماده شده و میتوانید نوش جان کنید.

  بسته ی خوشکامه‌ی پیاز

  خوشکامه ی پیاز ساوا خلال های خشک شده پیاز منطقه لوشان است. این محصول هم به شکل خام و هم با سالاد طعم خوبی پیدا میکند و در غذا تندی لطیفی ایجاد میکند. خوشکامه ی پیاز ساوا در کمتر از یک دقیقه تبدیل به پیاز داغ خوشرنگ برای آش و دیگر غذا ها می شود.

  ترخینه و کشک زرد پر ادویه را میتوانید به عنوان یک وعده ی غذای سالم و فوری نوش جان کنید. تنها افزودنی مورد نیاز این غذا ها  خوشکامه پیاز است.

  نحوه ی نگه داری بسته ی ناهار خوران

  بیرون از یخچال و محیط خشک

  نوع استفاده ی بسته ی ناهار خواران 

  تنقلات و میان وعده،نوشیدنی

  مناسب برای: وجترین(دارای فراورده های دامی به جز انواع گوشت)

  نوع بسته بندی

  شیشه ای

  این محصول دارای مواد نگه دارنده نمیباشد

  Send message