Manufacturer

  72 Items
  Sort by
  Filters
  تصویر  جوراب مچی جنگ ستارگان
  تصویر  جوراب مچی جنگ ستارگان
  Low Stock
  تصویر  جوراب پیتزا
  تصویر  جوراب پیتزا
  Low Stock
  Dino Socks pizza socks 27,000 Toman
  تصویر  جوراب فلفل
  تصویر  جوراب فلفل
  Dino Socks pepper socks 27,000 Toman
  تصویر  جوراب اردک
  تصویر  جوراب اردک
  Low Stock
  Dino Socks duck socks 27,000 Toman
  تصویر  جوراب شیپور
  تصویر  جوراب شیپور
  Low Stock
  تصویر  جوراب فلامینگو
  تصویر  جوراب فلامینگو
  Low Stock
  تصویر  جوراب سگ
  تصویر  جوراب سگ
  Low Stock
  Dino Socks dog socks 27,000 Toman
  تصویر  جوراب تن تن
  تصویر  جوراب تن تن
  Low Stock
  تصویر  جوراب هندوانه‌ای داینوساکس
  Low Stock
  تصویر  جوراب راکت داینوساکس
  Low Stock
  Dino Socks green rocket 27,000 Toman

  Socks

  جوراب یکی از رایج‌ترین انواع پوشاک است. نکته مهم در خرید اینترنتی جوراب توجه به جنس جوراب است، چرا که طرح و رنگ جوراب کاملا به سلیقه‌ی خریدار باز می‌گردد.

  در جوراب‌های باکیفیت عموما قسمت کف جوراب کمی ضخیم‌تر است، این موضوع باعث می‌شود پا درون کفش راحت‌تر باشد و از سوی دیگر از آنجایی که ساییدگی در کف جوراب بیشتر است، دوام آن افزایش پیدا می‌کند و دیرتر سوراخ یا پاره می‌شود. نکته‌ی دیگری که خریدن جوراب از فروشگاه آنلاین را آسان‌تر می‌کند، این است که جوراب‌ها عموما به صورت فری‌ سایز یا سایز آزاد تولید می‌شوند و به خاطر حالت کشی که دارند، برای بازه‌ی گسترده‌ای از سایزها قابل استفاده‌اند، بنابراین هنگام خرید آنلاین جوراب لازم نیست نگران سایز جوراب باشید.

  شاید در نگاه اول جوراب یک اکسسوری بسیار ساده‌ به نظر بیاید که نمی‌توان انواع زیادی برای آن متصور شد، اما در واقع انواع مختلف جوراب وجود دارد که هرکدام برای یک نوع استفاده مناسب‌تر است و با یک نوع از تیپ و استایل ظاهری همخوانی بیشتری دارد. مثلا برای استایل رسمی مردانه معمولا از جوراب‌های ساده با رنگ‌ سیاه، خاکستری، سفید، قهوه‌ای و سرمه‌ای استفاده می‌شود در حالی که با استایل اسپرت و روزمره، مخصوصا استایلی که بیشتر مورد پسند جوانان است می‌توان از جوراب‌ فانتزی با طرح‌های چاپی مختلف و رنگ‌های شاد و متنوع استفاده کرد.

  جوراب‌ها از نظر جنس به جوراب‌ نخی یا جوراب پنبه‌ای، جوراب نایلونی، جوراب حوله ‌ای، جوراب پشمی و جوراب آنتی‌باکتریال دسته‌بندی می‌شوند. جوراب آنتی‌باکتریال یا جوراب ضد باکتری با اضافه کردن مواد خاصی تولید می‌شود که جلوی رشد باکتری‌ها در فضای مرطوب داخل کفش را می‌گیرد. از سوی دیگر یکی از رایج‌ترین دسته‌بندی‌ها برای جوراب، اندازه‌ی ساق آن است که به انواع: جوراب نیمه پوش یا جوراب مول، جوراب کف پوش، جوراب کالج، جوراب مچی، جوراب ساق کوتاه، جوراب نیم ساق، جوراب ساق دار یا جوراب ساق بلند، جوراب بالای زانو، و جوراب شلواری تقسیم می‌شوند. البته موارد گفته شده جزو رایج‌ترین دسته‌بندی‌ها هستند و انواع دیگری هم با اسامی مختلف در دنیای مد و پوشاک وجود دارد.

  معمولا هر فردی فارغ از سن و سال، سلیقه، جنسیت و سبک و استایل ظاهریش، بالاخره از جوراب استفاده می‌کند. بدون جوراب، پوشیدن بیشتر انواع کفش مردانه و زنانه (از کفش چرم و کفش رسمی و کفش پاشنه‌ بلند گرفته تا کفش راحتی، کفش کالج، بوت و نیم بوت و...) کار دشوار و ناخوشایندی است، البته این موضوع در مورد صندل‌ و برخی از کفش‌ها صدق نمی‌کند.

  Show More common.category.description.show.less