43 Items
  Sort by
  Filters

  Tables and Chairs

  میز و صندلی جزو اصلی‎ترین لوازم خانه و دکوراسیون داخلی است و با خرید میزعسلی می‌توانید به سادگی در دکوراسیون خانه تغییر ایجاد کنید. در خرید اینترنتی میز و صندلی باید به فضای داخلی اتاق توجه داشته باشید. به عنوان مثال میزنهارخوری بزرگ برای سالن پذیرایی نسبتا بزرگ مناسبتر است، اما اگر فضای کمی دارید ولی می‌خواهید میزی برای نهارخوری داشته باشید، می‌توانید به جای خرید میزنهارخوری، صندلی اپن تهیه کنید و از اپن آشپزخانه به جای میزغذاخوری استفاده کنید.

  میز و صندلی در دکوراسیون منزل به عنوان نیمکت در تراس، میز و صندلی نهارخوری، میز عسلی، صندلی اپن، میز جلو مبلی و در دکوراسیون دفاتر کار به عنوان مبلمان اداری کاربرد زیادی دارند.

  علاوه بر استفاده کاربردی، میز و صندلی نقش دکوراتیو مهمی هم دارند. به راحتی می‌توان تصور کرد که یک دست مبلمان کلاسیک تا چه حد باعث شیک‌تر شدن یک منزل یا یک میز کنار مبل با طراحی خاص در یک دفتر کار باعث مدرن‌تر شدن آن می‌شود. مبلمان مدرن در صورتی که با چیدمان و سایر وسایل منزل و دفترکار سازگار باشد، زیبایی خاص خود را ایجاد می‌کنند. امروزه طراحان مبلمان، از جمله طراحان ایرانی، میز و صندلی‌هایی با ظاهر بسیار خاص و منحصربفرد طراحی و تولید می‌کنند که می‌توانند به فضای داخلی هر خانه یا دفتر کاری، جلوه‌ای خیره‌کننده ببخشند.

  Show More common.category.description.show.less