• انگشتر مشکی ناپولی شهر من نوبهار
  • انگشتر مشکی ناپولی شهر من نوبهار
  • انگشتر مشکی ناپولی شهر من نوبهار
  • انگشتر مشکی ناپولی شهر من نوبهار

انگشتر مشکی ناپولی شهر من نوبهار

700,000تومان
how to delivery نحوه ارسال کالاها 24-hours تعویض یا بازگشت کالا
مشخصات محصول

توضیحات

شهر من ناپولی

با الهام از کلیسای Francesco di Paola واقع در قلب Piazza del Plebiscito ، این دومین خط از مجموعه شهر من است. این مجموعه از یک سری انگشتر و دستبند تشکیل شده است که شکل معماری کلیسا را ​​به خود اختصاص داده است.

این مجموعه احساسات را زنده می کند و نمادگرایی را به تصویر می کشد. و مانند خط اول ، قطعات در ایناین مجموعه برای افرادی است که می خواهند بیانیه جسورانه ای ارائه دهند و از طرح های معماری پوشیدنی قدردانی کنند.

این ماده از پودر نایلون مصنوعی ساخته شده و با استفاده از فرآیند دستی رنگ می شود. با توجه به تنوع ذاتی این فرایند ، ممکن است رنگ کمی بین محصولات متفاوت باشد. نایلون استوانه ای تا 80 درجه درجه حرارت در برابر حرارت است و دمای بالاتر ممکن است به طور قابل توجهی خواص ماده را تغییر دهد.

لطفاً بیش از 15 دقیقه از قرار دادن اجسام در زیر آفتاب مستقیم خودداری کنید.در هنگام دوش گرفتن یا شنا جواهرات خود را نپوشید.

تمیز کردن باید با استفاده از یک پارچه کمی مرطوب انجام شود. برای تمیز کردن لکه های تیره تر ممکن است از مواد شوینده ملایم مانند صابون ضد باکتریایی استفاده کنید.لطفاً از پارچه موجود در جعبه یا پارچه ای با رنگ خنثی استفاده کنید.

از مواد شوینده آمونیونی و تهاجمی و موادی مانند الکل ، استون ، سفید کننده و غیره استفاده نکنید.